Poznaj AdBlow

Profesjonalizm.

Dostarczamy rozwiązania, które pomagają firmom uwidocznić się na wydarzeniach plenerowych czy targach handlowych. Dzięki nam dziesiątki firm, nie tylko z naszego regionu, ma możliwość trafić do swoich klientów
w sposób, który zapada w pamięć.

Nasza Firma

Dziesięcioletnie doświadczenie.

Wieloletnie doświadczenie naszych pracowników z reklamą outdoorową balonami reklamowymi i innymi formami promocji, pozwoliło nam na zdobycie wiedzy, którą z chęcią wykorzystujemy obecnie. I którą podzielimy się także z Tobą, jeśli tylko podejmiesz z nami współpracę.

Najlepsze rozwiązanie

Bezpieczeństwo
oraz wygoda.

Dotychczasowe metody promocji zewnętrznej poprzez sprzęty pneumatyczne, nie zawsze okazują się wygodne. Plątaniny kabli, a także ciężkie i głośne wentylatory utrudniają organizowanie przestrzeni w plenerze. Odpowiedzią na te bolączki są właśnie produkty stałociśnieniowe.

Oferta

Bez względu na to, czy potrzebujesz dmuchanej bramy, balonu reklamowego czy namiotu, w którym będziesz mógł spotykać swoich klientów – potrafimy to dla Ciebie zaprojektować.

Wykonujemy zarówno standardowe produkcje, znane Ci z dotychczasowych imprez plenerowych jak i niebanalne realizacje na zamówienie. Jedyne co Cię ogranicza, to Twoja własna wyobraźnia. Od odpowiedniego uwidocznienia zależy przyszłość Twojej firmy. W Adblow wiemy, jak to się robi. Najwyższa pora to wykorzystać.